
AEG BSB 18 C LI-401C Akkus ütvefúró-csavarozó
18V | 70Nm | 1 x 4,0Ah akku





18V Li-Ion, 2x 4,0Ah akku
Metabo BS 18 Li Akkus fúrócsavarbehajtó
Géppel szállított tartozékok
Gyorsszorítós fúrótokmány, 2 db Li Power akkuegység (18 V / 4,0 Ah), ASC 30-36 V „AIR COOLED“ töltő, műanyag koffer
Tippek, tanácsok a használathoz
Akkuegység
A gép többfunkciós felügyeleti rendszere
Hiba okok és elhárítás:
1. Az akkuegység majdnem lemerült (Azelektronika védi az akkuegységet amélylemerülés okozta károkkal szemben). Ha valamelyik LED villog, akkor az akkuegység majdnem lemerült. Esetleg nyomja meg a gombot és ellenőrizze a töltési állapotot a LED-ekkel. Ha az akkuegység majdnem lemerült, akkor azt ismét fel kell tölteni!
2. A gép hosszan tartó túlterhelése hőmérsékletkikapcsoláshoz vezet. Hagyja kihűlni a gépet vagy az akkuegységet. Megjegyzés: Ha az akkuegység nagyon meleg, akkor a lehűtés gyorsabban lehetséges az „AIR COOLED" léghűtéses töltőberendezéssel. Megjegyzés: A gép gyorsabban lehűl, ha üresjáratban járatja.
3. Túl nagy áramerősségnél (amilyen pl. egy hosszabb ideig tartó elakadásnál fellép) a gép kikapcsol. A gépet a kapcsolóbillentyűvel ki kell kapcsolni. Azután a szokásos módon lehet tovább dolgozni. Kerülje el a további elakadást.
Néhány jó tanács és gyakorlati fogás
Fúrás
Csavarozás
Menetfúrás
Minden általunk forgalmazott termékekekre legyen az szerszámgép, műszer, magasnyomású mosó, porszívó, akkumulátoros gép, kerti gép, legyen az láncfűrész, fűnyíró, fűkasza, stb, azaz minden termékre gyártói magyarországi garancia vonatkozik a magyar törvényeknek megfelelően. A gyártók által megszabott feltételekről alább olvashat.
Metabo szerszámgépekre 1+2 év garanciát vállal a gyártó. A +2 év abban az esetben érvényes ha a gépeket regisztrálják a gyártó honlapján. A regisztrációs linket ide kattintva találja: Metabo termékregisztráció
A regisztrációra a vásárlástól számított 30 napig van lehetőség!
18V | 70Nm | 1 x 4,0Ah akku
18 V - 1700 /perc - 80 Nm - 3x 5,0Ah akku
18 V - 1700 /perc - 50 Nm - 2x 4,0Ah akku
18V | 120Nm | 2x5.2 Ah akku
2T - XP - 1 L
HQ - 5L
Rieger Armin
May 17, 2016 4
(4/5)
|
OK
Még nem tudok adni, mert csak most kezdünk haználni !
|
Ajánlom vásárlásra
Igen
|
18V Li-Ion, 2x 4,0Ah akku
Legutolsó kommentek
Összes komment megtekintése