
Metabo Combo Set 2.2.7 18 V BL SE akkus gépek készletben metaBOX 165 L, SB 18 LT BL SE + SSW 18 LTX 400 BL SE

18V





Minden általunk forgalmazott termékekekre legyen az szerszámgép, műszer, magasnyomású mosó, porszívó, akkumulátoros gép, kerti gép, legyen az láncfűrész, fűnyíró, fűkasza, stb, azaz minden termékre gyártói magyarországi garancia vonatkozik a magyar törvényeknek megfelelően. A gyártók által megszabott feltételekről alább olvashat.
Metabo szerszámgépekre 1+2 év garanciát vállal a gyártó. A +2 év abban az esetben érvényes ha a gépeket regisztrálják a gyártó honlapján. A regisztrációs linket ide kattintva találja: Metabo termékregisztráció
A regisztrációra a vásárlástól számított 30 napig van lehetőség!
18V
18 V | 0 - 2700 /min | 2x 18 V/8,0 Ah akkuval és töltővel
12V | 45Nm | akku és töltő nélkül
Metabo 626708000 Tartozék készlet 86 részes
440 x 185 x 331 mm
36 V, 37 cm, 1 x 36V/4,0 Ah Li-ion akku
Metabo 626702000 Bit-készlet 56 részes
Patrik
May 5, 2017 5
(5/5)
|
Remek minőség akár műanyag vagy fémekhez
Rengetegef használtam már asztali fúrógépben és nincs rá panasz. Eddigi legjobb készletem.
|
Ajánlom vásárlásra
Igen
|
Kovács
May 5, 2017 5
(5/5)
|
Örülök, hogy megvettem
Azt kaptam, amit vártam, jó a termék, praktikus a doboz, teljesen meg vagyok elégedve!
|
Ajánlom vásárlásra
Igen
|
Tóth Imre
Jan 5, 2017 5
(5/5)
|
Kiváló termék
Kiváló, éltartósságú, méretpontosságú termék
|
Ajánlom vásárlásra
Igen
|
Horváth
Aug 7, 2016 5
(5/5)
|
Kiváló ár és érték arány a Metabotól elvárható minőségben.
Acél anyagokkal dolgozom, ezért más anyagból készült fúrók, vagy alkalmatlanok, vagy élüket hamar elvesztik. A vásárlást követően ezzel a készlettel számos méretben készítettem gyorsan és mérettartóan furatokat. Megtapasztaltam, hogy érdemesebb készletben és nem darabonként vásárolni a fúrókból.
|
Ajánlom vásárlásra
Igen
|
Ottucsák Gábor
Jul 3, 2016 5
(5/5)
|
Kiváló termék, nagyon kedvező áron
Profi minőségű, igényesen megmunkált fúrószárak, strapabíró fém dobozban, kategóriájában a legkedvezőbb árban
|
Ajánlom vásárlásra
Igen
|